Chirurgia Stomatologiczna Warszawa Ursynów

W klinice ARTEDENTYKA, która od początku projektowana była dla najbardziej wymagających Pacjentów -wychodzimy z założenia, że najlepsze technologie, wiedza oraz co jest kluczowe - doświadczenie - powinny tworzyć mechanizm synergii - zapewniając maksymalną jakość.
Precyzyjny, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie lekarzy GWARANTUJE sprawny i bezbolesny przebieg całego szeregu zabiegów chirurgii stomatologicznej.

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną koncentrującą się na operacyjnym leczeniu jamy ustnej oraz okolic przyległych.  Usuwanie ósemek w Warszawie oraz podcinanie wędzidełka to tylko niektóre zabiegi wykonywane w naszych gabinetach.
Chirurgia stomatologiczna to najbardziej inwazyjna ze wszystkich dentystycznych specjalizacji i z tego powodu wymaga należytego zaplecza sprzętowego, najwyższej aseptyki oraz umiejętności chirurga stomatologa. W ARTEDENTYKA zapewniamy Państwu wszystkie - z niezbędnych składników udanego leczenia.

Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w światowej klasy sprzęt. Posiadamy również własną centralną sterylizatornie która pozwala dokładnie kontrolować każdy etap procesu dezynfekcji zagwarantowując najwyższy poziom higieny i Państwa bezpieczeństwa. Wszystkie zabiegi wykonuje w znieczuleniu miejscowym wykwalifikowany chirurg stomatolog czyniąc zabieg bezbolesnym.

Implantologia

Podnoszenie dna zatoki

Augmentacja wyrostka

Radektomie

Hemisekcje

Resekcje korzeni jako uzupełnienie leczenia kanałowego

Bezbolesne usuwanie zębów (także ósemek)

Laserowe podcinanie wędzidełka (również dzieciom i niemowlętom)

Przygotowanie podłoża do protetyki