Referencje

opania-150

Opatrzność chyba zaprowadziła mnie do gabinetu dr Anity Ruczko. Całe życie bałem się dentystów. U niej wyleczyłem nie tylko zęby – i to jak, ale wszystkie fobie związane ze stomatologią. Znakomity fachowiec a poza tym co ważne, przemiła.

Marian Opania

Polecam ! Najlepsze doświadczenie - pełen relaks. Wiedza, doświadczenie połączone z nowoczesnymi technologiami czyli pełen relaks podczas zabiegów ! Ogólnie : 10 / 10 - maksymalna jakość

Adam Krasowski - ZnanyLekarz.pl

Bardzo merytoryczna i profesjonalna obsługa pacjenta, zostałem poinformowany co jak i dlaczego trzeba zrobić. Polecam.

Marcin Gryz - ZnanyLekarz.pl

Ho avuto la fortuna di incontrare Anita Ruczko oltre 10 anni fa. Da allora è il mio dentista e non mi affiderei a nessun altro. La professionalità del Suo approccio, unita alla delicatezza e simpatia del contatto umano che è in grado di esprimere, ne fanno un professionista di grande efficacia e una persona piacevolissima da incontrare. Consiglio Anita a tutti gli ex-pats. I met Anita Ruczko about 10 years ago. Since then, She is my dentist and I would not trust anybody else. Her highly qualified professional skills, the delicacy and simpathy of her personal aproach, not only heal your "tooth aches", but gives you back the pleasure of smiling in her pleasant company. I reccomend her to all the ex-pats.

Marco Giacomelli - ZnanyLekarz.pl

Niczego nie boję się tak bardzo, jak wizyt u dentysty. Natomiast wizyta u dr. Ruczko była najbardziej bezbolesną i komfortową wizytą u stomatologa, jaką kiedykolwiek odbyłem. Pełen profesjonalizm i troska o pacjenta!

Jacek Wieczorkowski - ZnanyLekarz.pl

Zanim trafiłam do dr Ruczko nie byłam u dentysty przez 5 lat, ponieważ odkładałam to, bo się bałam. Zawsze szłam z mokrymi ze stresu rękoma a z fotela schodziłam sztywna. Teraz nie mogę doczekać się kolejnej wizyty (naprawdę!). Artedentyka to wyjątkowe miejsce. Wszyscy są tam niesamowicie mili, pozytywnie nastawieni do pacjentów i siebie nawzajem. Poza wyjątkową atmosferą, dr Ruczko gwarantuje zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Do tego wiem, że jest tu zrobione wszystko, żeby niczym nie zarazić pacjenta. Nikt tu nie oszczędza na sterylizacji narzędzi i sprzęcie jednorazowego użytku, a wiadomo że bywa z tym różnie w innych miejscach. Pani Lena przed każdym pacjentem przygotowuje gabinet. Na sprzęcie przyklejana jest folia, która jest zmieniana za każdym razem. Jednym słowem: wiem, że gratis nie dostanę tu HCV :). Podczas zabiegu pani Lena wyłapuje każde najmniejsze mrugnięcie okiem, co skutkuje od razu przerwą i serią pytań czy wszystko w porządku i czy nie trzeba więcej znieczulenia. Dzięki temu siadając na fotel wiem, że na pewno nie będzie bolało. Do tego samo znieczulenie dr Ruczko robi tak, że prawie nic nie czuć. Moje zęby stają się coraz piękniejsze bez uszczerbku na mojej psychice :). Jestem przeszczęśliwa, że w końcu znalazłam takie miejsce.

Pani Magda - ZnanyLekarz.pl

Przed wielu laty zniechęcona wieloma próbami, straciłam nadzieję, że kiedykolwiek skończy się koszmar z moimi schorowanymi zębami. I wtedy dobry los zaprowadził mnie do gabinetu Pani Doktor Ruczko. Pełna obaw, niepewności i lęku zwierzylam się dr Anicie z moich problemów i oddałam w Jej dobre i zdolne ręce. Dzięki wspaniałej atmosferze, którą dr Ruczko stworzyła podczas wizyt i niewątpliwie WSPANIALYM"owocom" Jej pracy , wróciła do mnie pogoda ducha, radość życia i wiara w powiedzenie, że "chcieć to móc". Dziękuję Pani Doktor za cierpliwość, wyrozumiałość, zrozumienie problemu,za serce i ciepło, którym obdarza Pani swoich pacjentów. Dziś wraz z całą moją rodzinką jesteśmy pacjentami Dr Ruczko. Wszystkim tez polecam. A my poprostu bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY. Jola Brewinska

Jola Brewińska - ZnanyLekarz.pl

Pani doktor Anita Ruczko - lekarz z zawodu i z powołania, profesjonalistka w każdym calu. Jestem pod jej opieką od wielu lat i nie przyszłoby mi do głowy, by skorzystać z usług innego stomatologa. Rozważnie podejmuje decyzje odnośnie sposobu leczenia, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości finansowe pacjenta. Osoba niezwykle otwarta i uczynna a przy tym bardzo sympatyczna. Personel Artedentyki, tak jak jej właścicielka - fachowy, oddany pacjentom, przyjazny. Z całego serca polecam Klinikę Artedentyka, która jest znakomitym połączeniem pasji pomagania, wiedzy i fachowości lekarzy z uczciwie prowadzonym biznesem. Z wyrazami szacunku i uznania Ewa Zurman z rodziną.

Ewa Zurman z rodziną- ZnanyLekarz.pl

Kilka lat temu Pani doktor Anita Ruczko zaopiekowała się moimi zębami, które po przeszło 30 latach mojego życia były w badzo zaniedbanym stanie, a przy tym często mnie bolały, gdyż od dziecka miałem i mam do tej pory słabość do słodyczy. W czasie kilku wizyt Pani dr Anita dokonała niemalże cudu - pojawiło się w moim uzębieniu kilka inleyów tak podobnych do naturalnych zębów, że inny stomatolog w innej placówce myślał że są to moje naturalne zęby. Od tego czasu czyli - od kilku lat żadnego bólu, żadnych poprawek. Ostatnio - po roku (bo zapomniałem że wogóle mam zęby - gdyż nie bolą) zgłosiłem się na czyszczenie zębów, obawiając się, że może jakiś ubytek, itp. ,a tu nic. Tęsknę za tymi co 2 - tygodniowymi wizytami u Pani dr Anity Ruczko, kiedy to kilka lat temu postawiła moje zęby "na nogi". Teraz to nuda - tylko coroczne (ostatnio obiecałem że stawię się za pół roku) czyszczenie i nic więcej do roboty w moim pięknym uzębieniu. W pełni zgadzam się z Panią doktor Anitą, że zęby to jedyna "rzecz", którą zabieramy ze sobą do grobu :-), tak więc warto o nie starannie zadbać, a to zapewnia fachowość Pani dr Anity, a przy tym jest osobą o wyjątkowo ciepłym i miłym usposobieniu. Podobnie zresztą jak Pani - co ja także pamiętam - o pięknych czarnych oczach (imienia nie pamiętam - bo jem za dużo słodyczy), która tak wspaniale czyści zęby, że na czas tego zabiegu niemalże zasypiam. Polecam Państwu od serca tą placówkę i Panią dr Anitę Ruczko. Paweł Kacperski

Paweł Kacperski - ZnanyLekarz.pl

Do dr.Ruczko trafiłem 3 lata temu po wielu namowach mojego syna żebym spróbował u jego p.stomatolog bo ona jest naprawdę "cudotwórcą"(profesjonalistką). Mój rocznik to 1945.Stan mojego uzębienia przed wizytą w skrócie to: brak zębów trzonowych na dole,zęby przednie dolne starte,8-ka lewa dolna ciągle ratowana żeby można było robić aparaciki (protezy-które oczywiście nie nadawały się do użytku) a pod nią permanentna torbiel(co pół roku antybiotyk),góra przód sypiący się przy fatalnym zgryzie (podobnym do zgryzu znanego i cenionego trenera piłki nożnej) ze szczęką dolną wysuniętą do przodu.To wszystko powodowało mój pesymistyczny stosunek do przedsięwzięcia.Pierwszy plus dla p.dr.Ruczko to było merytoryczne wytłumaczenie konkretnych prac całego planu,co zaszczepiło we mnie Jej optymizm.Wykonane prace to cztery implanty(6-7 dolne trzonowe),przeleczenie ubytków,mostek górny boczny,rekonstrukcja zgryzu !!!, nadlewy nad startymi zębami,koronki przednich górnych zębów. I to wszystko przebiegło bezboleśnie !!!- nawet implanty (o które bałem się bardzo) ! Praca trwała ponad rok głównie ze względu na implanty ale zawsze pomiędzy zabiegami mogłem się uśmiechać i normalnie jeść !!! Tydzień po skończonej pracy zapomniałem że przedtem miałem inne zęby-po prostu jest cudownie !!! Jeśli chodzi o kontakt z pacjętami to p.dr.Ruczko jest wspaniałą kulturalną i troskliwą kobietą. Jestem dozgonnym wielbicielem jej profesjonalizmu, konkretności i delikatności .Dziękuję za ostatnie moje lata bez stresu uzębieniowego.Gratuluję jej też zbudowania od podstaw wspaniałego gabinetu ze sprzętem z górnej półki oraz wspaniałego zespołu (a szczegulnie asystentki p.Leny z tymi pięknymi czarnymi oczami )-Dziękuję.

Pan Henryk - ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i spokojna. To dla mnie bardzo wazne, ponieważ boję sie wizyt u dentysty. Profesjonalne podejście. Świetnie zrobione jedynki. Piekny gabinet. Szczerze polecam.

Pani Karolina - ZnanyLekarz.pl

To była moja pierwsza wizyta i pierwsze spotkanie z Panią doktor - bardzo bałam się, a jeszcze bardziej wstydziłam się. Po szczerej rozmowie wiem, czego się mogę spodziewać, co mnie czeka, jakie są możliwości. Efekt - nie mogę się doczekać na kolejną wizytę. To wszystko zasługa Pani doktor Anity Ruczko

Pani Małgorzata - ZnanyLekarz.pl

Trafiłam do Pani dr Anity Ruczko z bardzo zaniedbanymi zębami. Zaniedbanie wynikało z panicznego strachu przed stomatologami, a także z niechęci do moich zębów. W pewnym momencie, kiedy coś zaczęło się dziać, doszłam do wniosku, że strach przed bolącymi zębami jest o wiele większy niż strach przed stomatologiem. Na pierwszej wizycie u Pani doktor głos mi się łamał i łzy napływały do oczu, kiedy opowiadałam co, jak i dlaczego. Pani doktor zaleciła najpierw gruntowne wyczyszczenie moich zębów i doprowadzenie do porządku mocno zaczerwienionych dziąseł, a następnie leczenie. O ile higiena po kilku wizytach nie stresowała mnie już w ogóle, to przyszedł czas na leczenie zębów i wtedy strach powrócił. Żeby wyleczyć wszystkie zęby musiałam pojawić się u Pani dr na jakichś 5-6 wizytach, a strach, lęk i stres minął już po pierwszej wizycie. Pani dr Anita ma niesamowite podejście do pacjenta, a tym bardziej do takiego, któremu robi się słabo już na samą myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym. Jej spokój, delikatność, empatia w stosunku do pacjenta, umiejętność słuchania, zrozumienia tego, co pacjent czuje i przy tym wszystkim pełen profesjonalizm sprawia, że leżąc na fotelu o nic się nie martwię, bo wiem, że oddaję swoje zdrowie i swoje zęby w jak najlepsze ręce. Dziękuję Pani doktor za tak cudowne podejście do mojej osoby, za Pani poczucie humoru, które pomagało i rozluźniało przed leczeniem i za naprawdę bezbolesne zabiegi, w co szczerze mówiąc bardzo wątpiłam, a rzeczywiście takie były. Bardzo się cieszę, że udało mi się do Pani doktor trafić. Wszystkim serdecznie polecam Panią dr Anitę Ruczko.

Pani Beata - ZnanyLekarz.pl

Jeżeli chcemy pozbyć się wszelkich lęków związanych z zabiegami stomatologicznymi - proponuję odwiedzić gabinet Dr Anity Ruczko. Podejście do pacjentów, uśmiech, otwartość, wiedza, doświadczenie i co najważniejsze bardzo pozytywna energia Dr Ruczko pozwala mi śmiało ocenić całe doświadczenie 10/10. Polecam każdemu. Pani doktor bardzo dziękuję za opiekę - mam nadzieję, że zawsze będę mogła Panią odwiedzać będąc w kraju. Do zobaczenia.

Karolina Kollat

Życie pisze różne scenariusze. Na pewne rzeczy mamy bezpośredni wpływ, inne są od nas niezależne. Wstyd się przyznać ale ok 15 lat unikałem stomatologów jak ognia. Na samą myśl o korzystaniu z państwowej służby zdrowia robiło mi się słabo, a na prywatne leczenie nie było mnie stać. W końcu nadszedł ten moment, że postanowiłem zainwestować w coś co jest tak na prawdę najważniejsze, a o czym niestety zapominamy w codziennej gonitwie - we własne zdrowie. Za namową drugiej połówki, zapisałem się do dr Anity Ruczko. Szedłem jak na ścięcie pełen obaw co usłyszę i ile może kosztować leczenie ponad 15-letniego zaniedbania. Na wejściu szok - klinika na prawdę z najwyższej półki (wystrój, dbałość o najmniejsze szczegóły, opieka nad pacjentem od samego wejścia na najwyższym poziomie). No i przyszedł moment samej wizyty, która okazała się niesamowicie przyjemna. Stres błyskawicznie zniknął, miałem od razu poczucie, że jestem w jak najlepszych rękach. Dr Anita zaplanowała dokładne leczenie moich zębów, a mi nie zostało nic innego jak pozapisywać się na wizyty. Samo leczenie również odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Znieczulenie podane bezboleśnie i autentyczne uczucie "relaksu" w czasie zabiegu. Z całego serca polecam wszystkim dr Anitę Ruczko i mogę tylko żałować, że nie trafiłem do Niej dużo wcześniej. 🙂 Piotr M.

Pan Piotr - ZnanyLekarz.pl

Po kilku latach leczenia zębów w międzynarodowej Klinice trafiłam z polecenia do Pani Anity, jestem naprawdę mile zaskoczona. Podejście i profesjonalizm Światowej klasy!] Począwszy od wiedzy Pani Anity, materiały na jakich klinika pracuje, po wystrój wnętrza...i jeśli ktoś boi się tak jak ja wkucia igły i znieczulenia to mistrzostwo świata - u mnie jest to główny weryfikator zdolności dentysty. Polecam, polecam, polecam. If you need a very good dentist and excellent quality, I recommend Artedentyka Anita Ruczko No 1 in Warsaw!

Margaret Nowak - ZnanyLekarz.pl

Dental Clinic „Artedentyka” a dla mnie pani dr Anita Ruczko zasługuje na najlepszą opinię. Wiedza, fachowość, gotowość na udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania ( związane z leczeniem) jest na najwyższym poziomie. Oprócz tego przemiła obsługa. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Anna Opania

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 20 lat i nie wyobrażam sobie innego stomatologa. Od samego początku widoczne było jej niezwykłe zaangażowanie w pracę oraz podążanie za nowymi trendami w stomatologii. Zawszy potrafiła doradzić najlepsze rozwiązania dla moich trudnych przypadków. Obok jej profesjonalizmu widoczne jest bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Polecam - bardzo.

Pani Ania - ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry, Pani Doktor.
Dziękuję za przyjęcie mnie i Ankera w zeszłym tygodniu. Wizyta u Dr. Ani była bardzo udana. Anker był nie tyle dzielny co niezwykle spokojny, zainteresowany i rozbawiony całą sprawą. Tak im się przyglądałam i wyglądali jak reklama dentysty pediatrycznego, z tym radosnym spokojnym pacjentem i epatującymi troskliwą i wesołością specjalistkami. Zrobiłam im więc kilka zdjęć, z nadzieją, że uda mi się tę ich perfekcję zachować na pamiątkę […] Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas.
Pozdrawiam serdecznie,

Natalia Osiatyńska

Potrzebowałam dużego wsparcia i cieszę się, że trafiłam w ręce wybitnych profesjonalistów jak Dr Anita i jej zespół. Moje zęby były szare, starte, wyglądały na stare, często kruszyły się, a odnawiane co jakiś czas plomby wypadały. Cała ta sytuacja mnie denerwowała i frustrowała, zwłaszcza wygląd. Konieczna była pełna rekonstrukcja uzębienia, której ze względu na stopien skomplikowania i zaawansowanie zniszczenia moich zębów odmówiło mi dwóch specjalistów. Szczęśliwie, mój syn powiedział mi o Klinice Doktor Anity Ruczko i po dosłownie kilku wizytach moje zmartwienia znikneły. Dziękuję Dr Łukaszowi, Dr Zbyszkowi i oczywiście Dr Anicie, która w sposób wybitnie profesjonalny i pewnie przeprowadziła mnie przez leczenie dbając zarówno o estetykę zębów, moją wygodę na co dzień, jak i trwałość na lata. Mój uśmiech znowu jest zdrowy, piękny, a zęby białe i równe. Co jeszcze mnie urzekło to kultura, rzetelność i podejście całego zespołu. Przyjazna atmosfera w poczekalni przy recepcji oraz bardzo elegancki i unikalny wystrój miejsca sprawiają, że chętnie przyjeżdżam 20 minut wcześniej na kawę. Zdecydowanie polecam!

BP

W każdym geście i czynie widać wielkie doświadczenie. Bardzo przemyślana i indywidualnie dobrana strategia leczenia. Bardzo dobre zarządzanie czasem leczenia. Można w pełni zaufać Dr. Ruczko i powołać się na Jej profesjonalizm i lekarską mądrość. Jej porady są bezcenne a prace to prawdziwe dzieła sztuki.

Monika Gorska

Byłam, doznałam i bardzo dziękuję.
Wyszłam zrelaksowana z gabinetu dentystycznego. Sama jestem zdziwiona 😉
Co jest dla mnie najważniejsze – profesjonalizm, jakość, estetyka na najwyższym poziomie.
Pierwszy Salon gdzie na wejściu proponują dobrą kawę! Oczywiście w łazience czeka już jednorazowa szczoteczka do zębów 🙂
Polecam i podpisuję się pod tym imieniem i nazwiskiem.
Dentystyczne SPA.

Anna Naperty Wójtowicz