Wybielanie Zębów Warszawa Ursynów

Uwolnij prawdziwą biel Twoich zębów - bez szkodliwych skutków ubocznych - bezpiecznie, wygodnie, profesjonalnie !

W klinice ARTEDENTYKA - specjalizujemy się w zachowaniu najwyższych stanardów jakości nawet w przypadku prostego procesu wybielania zębów.
Gdy oferujemy Pacjentom daną usługę - musimy zadbać o to, aby była ona bezpieczna dla zębów z zachowaniem całkowitej efektywności danej metody wybielania.

W klinice ARTEDENTYKA stosujemy certyfikowaną metodę wybielania Philips Zoom. 
Efektywny system wybielania aktywowany światłem Lampy Zoom White Speed zaprojektowanej i stworzonej przez firmę Philips.
Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia pacjentowi wysoki komfort podczas wybielania a po zabiegu brak nadwrażliwości zębów.
Zabieg wybielania za pomocą lampy Philips Zoom White Speed to trzy 15-minutowe sesje z przerwami na zmianę żelu. System Zoom White Speed w procesie wybielania wykorzystuje opatentowaną reakcję ,,photo-fentom”, która zachodzi pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Związki te w połączeniu tworzą rodnik grupy wodorotlenowej określany mianem ,,pogromcy przebarwień” .

Technologia LED : Rezultaty zabiegu są aż o 40% lepsze niż w przypadku gabinetowych systemów wybielających nie wspomaganych światłem.
Dodatkowo system Zoom dzięki zastosowaniu niskiego stężenia żelu wybielającego (6% nadtlenku wodoru) nie powoduje nadwrażliwości ! 

ARTEDENTYKA zaopatruje się wyłącznie w ORYGINALNE ZESTAWY WYBIELAJĄCE od autoryzowanego dystrybutora marki PHILIPS.

Każdy oryginalny zestaw wybielający - dla każdego PACJENTA jest kupowany oddzielnie - jest jednorazowy - po jednorazowym użyciu - nie jest wykorzystany ponownie.   

teeth whitening certification Good Philips Zoom in Chair Teeth Whitening QI-24106