Klinika Artedentyka wybierana jest przez najbardziej wymagających !

Pan Marian Opania _ dla Artedentyka by Anita Ruczko

„Opatrzność chyba zaprowadziła mnie do gabinetu dr Anity Ruczko. Całe życie bałem się dentystów. U niej wyleczyłem nie tylko zęby – i to jak, ale wszystkie fobie związane ze stomatologią. Znakomity fachowiec a poza tym co ważne, przemiła. ”
Marian Opania 

 


Dental Clinic „Artedentyka” a dla mnie pani dr Anita Ruczko zasługuje na najlepszą opinię. Wiedza, fachowość, gotowość na udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania ( związane z leczeniem) jest na najwyższym poziomie. Oprócz tego przemiła obsługa. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Anna Opania


„Dzień dobry, Pani Doktor.
Dziękuję za przyjęcie mnie i Ankera w zeszłym tygodniu. Wizyta u Dr. Ani  była bardzo udana. Anker był nie tyle dzielny co niezwykle spokojny, zainteresowany i rozbawiony całą sprawą. Tak im się przyglądałam i wyglądali jak reklama dentysty pediatrycznego, z tym radosnym spokojnym pacjentem i epatującymi troskliwą i wesołością specjalistkami. Zrobiłam im więc kilka zdjęć, z nadzieją, że uda mi się tę ich perfekcję zachować na pamiątkę  […]
Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas.
Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Osiatyńska ( osiatynska.com„Potrzebowałam dużego wsparcia i cieszę się, że trafiłam w ręce wybitnych profesjonalistów jak Dr Anita i jej zespół. Moje zęby były szare, starte, wyglądały na stare, często kruszyły się, a odnawiane co jakiś czas plomby wypadały. Cała ta sytuacja mnie denerwowała i frustrowała, zwłaszcza wygląd. Konieczna była pełna rekonstrukcja uzębienia, której ze względu na stopien skomplikowania i zaawansowanie zniszczenia moich zębów odmówiło mi dwóch specjalistów. Szczęśliwie, mój syn powiedział mi o Klinice Doktor Anity Ruczko i po dosłownie kilku wizytach moje zmartwienia znikneły. Dziękuję Dr Łukaszowi, Dr Zbyszkowi i oczywiście Dr Anicie, która w sposób wybitnie profesjonalny i pewnie przeprowadziła mnie przez leczenie dbając zarówno o estetykę zębów, moją wygodę na co dzień, jak i trwałość na lata. Mój uśmiech znowu jest zdrowy, piękny, a zęby białe i równe. Co jeszcze mnie urzekło to kultura, rzetelność i podejście całego zespołu. Przyjazna atmosfera w poczekalni przy recepcji oraz bardzo elegancki i unikalny wystrój miejsca sprawiają, że chętnie przyjeżdżam 20 minut wcześniej na kawę. Zdecydowanie polecam!”
BP


Byłam, doznałam i bardzo dziękuję.
Wyszłam zrelaksowana z gabinetu dentystycznego. Sama jestem zdziwiona 😉
Co jest dla mnie najważniejsze – profesjonalizm, jakość, estetyka na najwyższym poziomie.
Pierwszy Salon gdzie na wejściu proponują dobrą kawę! Oczywiście w łazience czeka już jednorazowa szczoteczka do zębów 🙂
Polecam i podpisuję się pod tym imieniem i nazwiskiem.
Dentystyczne SPA.
Anna Naperty Wójtowicz
www.nwa.com.pl


Anita Ruczko – ZnanyLekarz.pl


Do Dr. Ruczko trafiłam ponad rok temu z mocno startymi zębami od nocnego zgrzytania, bolesnymi objawami odsłoniętego przyzębia i coraz bardziej niepokojącymi zaburzeniami zgryzu (prowadzącymi do wymagającego leków chronicznego bólu głowy). Wcześniejsi lekarze bagatelizowali te problemy, koncentrując się na – zdrowych w moim przypadku – indywidualnych zębach. Dopiero holistyczne podejście Dr. Ruczko doprowadziło do właściwej diagnozy i pozwoliło mi zahamować jedne procesy degeneratywne, inne wręcz cofnąć. Leczenie objęło przywrócenie funkcji zgryzu (deprogramator Koisa, szyna zabezpieczająca na noc, nieinwazyjna odbudowa zębów trwałym kompozytem) i poprawę funkcji i wyglądu startych górnych zębów (przez pół roku kompozyt próbny, następnie bardzo naturalnie wyglądające porcelanowe licówki). Darzę panią Doktor Ruczko olbrzymim zaufaniem i zawdzięczam jej zdrowie zębów i zdecydowaną poprawę jakości życia. Szanuję również jej uczciwość i powściągliwość wobec metod inwazyjnych. No i zawdzięczam pani Doktor ogrom wiedzy, który cierpliwie przekazała mi w trakcie pracy: jest bowiem lekarzem, który lubi i potrafi opowiedzieć pacjentowi co w danej chwili robi i czemu to służy.
Natalia Osiatyńska


Byłam, doświadczyłam, gorąco polecam ! Pod opiekuńczymi skrzydłami całego personelu Artedentyki i ekspercką wiedzą/praktyką Anity Ruczko czułam się spokojnie i bezpiecznie. Cuuuudowne, przyjazne miejsce- dziękuję!
Alicja Bogacka


Jestem bardzo zadowolony z usług dentystycznych p.dr Anity Ruczko. Polecam
A. Stański


Do dr.Ruczko trafiłem 3 lata temu po wielu namowach mojego syna żebym spróbował u jego p.stomatolog bo ona jest naprawdę “cudotwórcą”(profesjonalistką). Mój rocznik to 1945.Stan mojego uzębienia przed wizytą w skrócie to: brak zębów trzonowych na dole,zęby przednie dolne starte,8-ka lewa dolna ciągle ratowana żeby można było robić aparaciki (protezy-które oczywiście nie nadawały się do użytku) a pod nią permanentna torbiel(co pół roku antybiotyk),góra przód sypiący się przy fatalnym zgryzie (podobnym do zgryzu znanego i cenionego trenera piłki nożnej) ze szczęką dolną wysuniętą do przodu.To wszystko powodowało mój pesymistyczny stosunek do przedsięwzięcia.Pierwszy plus dla p.dr.Ruczko to było merytoryczne wytłumaczenie konkretnych prac całego planu,co zaszczepiło we mnie Jej optymizm.Wykonane prace to cztery implanty(6-7 dolne trzonowe),przeleczenie ubytków,mostek górny boczny,rekonstrukcja zgryzu !!!, nadlewy nad startymi zębami,koronki przednich górnych zębów. I to wszystko przebiegło bezboleśnie !!!- nawet implanty (o które bałem się bardzo) ! Praca trwała ponad rok głównie ze względu na implanty ale zawsze pomiędzy zabiegami mogłem się uśmiechać i normalnie jeść !!! Tydzień po skończonej pracy zapomniałem że przedtem miałem inne zęby-po prostu jest cudownie !!! Jeśli chodzi o kontakt z pacjętami to p.dr.Ruczko jest wspaniałą kulturalną i troskliwą kobietą. Jestem dozgonnym wielbicielem jej profesjonalizmu, konkretności i delikatności .Dziękuję za ostatnie moje lata bez stresu uzębieniowego.Gratuluję jej też zbudowania od podstaw wspaniałego gabinetu ze sprzętem z górnej półki oraz wspaniałego zespołu (a szczegulnie asystentki p.Leny z tymi pięknymi czarnymi oczami )-Dziękuję.
Pan Henryk opinia zamieszona w serwisie znany lekarz


Serdecznie polecam Panią dr Anitę Ruczko, nie tylko z uwagi na ogromną wiedzę i perfekcyjne wykonywanie swojej pracy ale również na serce i zaangażowanie jakie wkłada w wykonywaną przez siebie pracę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyt u Pani dr miałam poczucie że trafiłam w ręce profesjonalisty, który kompleksowo zajął się moim zdrowiem. Dr Anita Ruczko jako jedyna poradziła sobie z moim uporczywym zgrzytaniem zębami oraz przywróciła mi piękny uśmiech, który dodał mi pewności siebie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz świadomości potrzeb pacjenta dr Anita Ruczko z leczenia stworzyła sztukę, dzięki której pacjent odzyskuje znacznie więcej niż zdrowe zęby
m.coloszynska


Z całego serca i ze spokojem umysłu polecam profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę Panią Doktor Ruczko. Umiejętność wysłuchania, ocenienia możliwości a potem realizacji potrzeb pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Od lat szczęśliwie się uśmiecham!!! A pogawędki na każdy temat niezapomniane 🙂 Pozdrowienia dla Pani i całego zespołu. Monika


To był rok 2002 kiedy po raz pierwszy trafiłem na fotel Pani doktor. Było ze mną trochę roboty. Przyznam, nie należałem do zbyt zadbanych pacjentów. Lata mijają, nie bywam już u dentysty. Nie dlatego, że nie lubię wizyt w gabinecie pani doktor, ja po prostu zapomniałem, że zęby mogą sprawiać kłopot. Robota raz dobrze wykonana nie wymaga żadnych poprawek i interwencji. Pani Anito, nie widuje mnie Pani tylko z tego powodu! Zupełnie inna sprawa to mała kawa, czy nawet duże ciastko, od uśmiechniętego pacjenta. Gdzieś w pięknym miejscu, z dala od gabinetu. Zapraszamy wraz z żoną, z wdzięcznością za opiekę nad całą naszą familią.

Jacek Michalski


Kilka lat temu Pani doktor Anita Ruczko zaopiekowała się moimi zębami, które po przeszło 30 latach mojego życia były w bardzo zaniedbanym stanie, a przy tym często mnie bolały, gdyż od dziecka miałem i mam do tej pory słabość do słodyczy. W czasie kilku wizyt Pani dr Anita dokonała niemalże cudu – pojawiło się w moim uzębieniu kilka inleyów tak podobnych do naturalnych zębów, że inny stomatolog w innej placówce myślał że są to moje naturalne zęby. Od tego czasu czyli – od kilku lat żadnego bólu, żadnych poprawek. Ostatnio – po roku (bo zapomniałem że w ogóle mam zęby – gdyż nie bolą) zgłosiłem się na czyszczenie zębów, obawiając się, że może jakiś ubytek, itp. ,a tu nic. Tęsknię za tymi co 2 – tygodniowymi wizytami u Pani dr Anity Ruczko, kiedy to kilka lat temu postawiła moje zęby „na nogi”. Teraz to nuda – tylko coroczne (ostatnio obiecałem że stawię się za pół roku) czyszczenie i nic więcej do roboty w moim pięknym uzębieniu. W pełni zgadzam się z Panią doktor Anitą, że zęby to jedyna „rzecz”, którą zabieramy ze sobą do grobu :-), tak więc warto o nie starannie zadbać, a to zapewnia fachowość Pani dr Anity, a przy tym jest osobą o wyjątkowo ciepłym i miłym usposobieniu. Podobnie zresztą jak Pani – co ja także pamiętam – o pięknych czarnych oczach (imienia nie pamiętam – bo jem za dużo słodyczy), która tak wspaniale czyści zęby, że na czas tego zabiegu niemalże zasypiam. Polecam Państwu od serca tą placówkę i Panią dr Anitę Ruczko.
Paweł Kacperski


Do osiągania wielu celów potrzebujemy innych osób, a do osiągnięcia niektórych niezbędne jest wsparcie specjalisty, którym niewątpliwie jest dr Anita Ruczko. Moja współpraca z Panią Doktor była wynikiem poszukiwań specjalisty, które zakończyłoby zaleczanie niedoskonałej natury. Moja determinacja zmiany specjalisty wynikała z mojej świadomości i potrzeby wyrażania radości bez zahamowań. Proces modelowania zgryzu i wstawiania licówek (28 szt), to kilkumiesięczna współpraca stomatologa i pacjenta… Ale od czasu mojego „pierwszego nowego” uśmiechu zrozumiałam, że to nie był tylko proces leczenia uzębienia i jego odbudowy. To była metamorfoza duszy i odbudowa poczucia własnej wartości. Dziś, dzięki Pani dr Ruczko, śmieję się od ucha do ucha, do życia i do ludzi. Nasza współpraca trwa i trwać będzie, bo każdy uśmiech wymaga przeglądów i zabiegów higienicznych, których nie zrobimy w naszych łazienkach. Z uwagi na to, że żyjemy coraz dłużej, lepiej i bardziej świadomie – gorąco polecam ARTEDENTYKA.
Katarzyna Ptasińska


Przed wielu laty zniechęcona wieloma próbami, straciłam nadzieję, że kiedykolwiek skończy się koszmar z moimi schorowanymi zębami. I wtedy dobry los zaprowadził mnie do gabinetu Pani Doktor Ruczko. Pełna obaw, niepewności i lęku zwierzyłam się dr Anicie z moich problemów i oddałam w Jej dobre i zdolne ręce. Dzięki wspaniałej atmosferze, którą dr Ruczko stworzyła podczas wizyt i niewątpliwie WSPANIAłYM”owocom” Jej pracy , wróciła do mnie pogoda ducha, radość życia i wiara w powiedzenie, że „chcieć to móc”. Dziękuję Pani Doktor za cierpliwość, wyrozumiałość, zrozumienie problemu,za serce i ciepło, którym obdarza Pani swoich pacjentów. Dziś wraz z całą moją rodzinką jesteśmy pacjentami Dr Ruczko. Wszystkim tez polecam. A my po prostu bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY.
Jola Brewinska


Wszystko naj, można wymieniać bardzo długo dlaczego warto zapisać się na wizytę do tej specjalistki, będziecie pod każdym względem zadowoleni, polecam

Krzysztof Strzylak


Zanim trafiłam do dr Ruczko nie byłam u dentysty przez 5 lat, ponieważ odkładałam to, bo się bałam. Zawsze szłam z mokrymi ze stresu rękoma a z fotela schodziłam sztywna. Teraz nie mogę doczekać się kolejnej wizyty (naprawdę!). Artedentyka to wyjątkowe miejsce. Wszyscy są tam niesamowicie mili, pozytywnie nastawieni do pacjentów i siebie nawzajem. Poza wyjątkową atmosferą, dr Ruczko gwarantuje zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Do tego wiem, że jest tu zrobione wszystko, żeby niczym nie zarazić pacjenta. Nikt tu nie oszczędza na sterylizacji narzędzi i sprzęcie jednorazowego użytku, a wiadomo że bywa z tym różnie w innych miejscach. Pani Lena przed każdym pacjentem przygotowuje gabinet. Na sprzęcie przyklejana jest folia, która jest zmieniana za każdym razem. Jednym słowem: wiem, że gratis nie dostanę tu HCV :). Podczas zabiegu pani Lena wyłapuje każde najmniejsze mrugnięcie okiem, co skutkuje od razu przerwą i serią pytań czy wszystko w porządku i czy nie trzeba więcej znieczulenia. Dzięki temu siadając na fotel wiem, że na pewno nie będzie bolało. Do tego samo znieczulenie dr Ruczko robi tak, że prawie nic nie czuć. Moje zęby stają się coraz piękniejsze bez uszczerbku na mojej psychice :). Jestem przeszczęśliwa, że w końcu znalazłam takie miejsce.
Magda (opinia z serwisu znanylekarz.pl)

Więcej ...

Dane otrzymywane przez Artedentyka Anita Ruczko są przechowywane i przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności